Emlak Haberleri

Ebruli Ispartakule projesi yüzde 10 peşin 84 ay 0 faizle satışta!

10 Ocak 2018 Ebruli Ispartakule projesi yüzde 10 peşin 84 ay 0 faizle satışta!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Ebruli Ispartakule projesi lansmana çıktı. 

42 bin metrekare alan üzerinde yükselen Ebruli Ispartakule projesi karma konseptte tasarlanıyor. Projede 724 adet konut ve 52 adet ticari ünite yer alıyor.

Ebruli Ispartakule projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 2+1 daireler net 84 metrekare, 3+1 daireler net 111 ve 124 metrekare, 4+1 daireler ise 144 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

METREKARESİ 3 BİN 700 TL

Metrekare birim fiyatları 3 bin 700 TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiklik gösteren Ebruli Ispartakule fiyatları ise 446 bin TL’den başlıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen projede yüzde 10 bir yıl sonra, yüzde 10 iki yıl sonra, yüzde 5’lik dilim 2,5 yıl sonra ara ödeme şeklinde ödeniyor. Kalan yüzde 65 ise 84 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

İnşaat çalışmaları başlayan Ebruli Ispartakule projesinde konut teslimlerinin ise 2020’de yapılması planlanıyor.

Gayrettepe-Esenyurt metro hattına yürüme mesafesinde yükselen projede Kanal İstanbul’a ise 800 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Ebruli Ispartakule projesinin sosyal olanakları arasında ise, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güvenlik, otopark, yeşil alan, cafe, restoran, yürüyüş alanları, Türk hamamı, spor alanları yer alıyor.

650 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Projeyi 650 milyon TL yatırımla hayata geçireceklerini belirten Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, Ebruli Ispartakule’nin lansman öncesi yüzde 11’inin satıldığını söyledi.

KATMADEĞERİ YÜKSEK BİR PROJE

Ebruli Ispartakule’nin katmadeğeri yüksek bir proje olduğuna dikkat çeken Güzel, “Ulaşımın zenginleştiği bölgeler katmadeğeri yüksek bölgelerdir. Bu anlamda Ebruli Ispartakule’de katmadeğeri oldukça yüksek bir projedir” diye konuştu.

EMLAK KONUT’UN ISPARTAKULE’DEKİ SON ARSASI

İstanbul’un doğu-batı aksında geliştiğini ve Ispartakule’nin de bu gelişim aksında yer aldığını belirten Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, “İstanbul doğu-batı aksında gelişiyor. Bu gelişim aksının üzerinde bir proje. Ebruli Ispartakule gelişim aksında bir proje. Bizim de daha önce burada yaptığımız anahtar teslim ve hasılat paylaşımı projelerimiz vardı. Ispartakule’deki bu bizim son parselimiz. Onun dışında bir parselimiz yok. Buradaki inşai faaliyetlerimizi hemen hemen bitiriyoruz” dedi.(Htemlak)

projepedia.com

Evinizi biz bulalım!

  • img

    Projepedia.com teknolojisi ile binlerce seçenek arasından kendinize en uygun evi kolayca bulun ve bizimle iletişime geçin

  • img

    Danışmanlarımız ile birlikte çalışarak alternatifleri değerlendirin ve en uygun koşullarda ev sahibi olun.

  • img

    Projepedia.com'dan bu hizmeti hiç bir ücret ödemeden alın.

Projeden evinizi biz satalım

Evinizi satarken emlakçıya ödeyeceğiniz %3 komisyon yerine Projepedia.com'a sadece %1 ödersiniz.

Projepedia.com ile kazancınız

25.000TL
50.000 TL 2.500.000 TL

1.250.000 TL

(Evinizin degeri)

Hemen sizi arayalım!
wl
ld

ct