Emlak Haberleri

Elite Concept projesinde 36 ay sıfır faiz imkanı!

19 Nisan 2019 Elite Concept projesinde 36 ay sıfır faiz imkanı!

İnşaat sektöründe 27 yıldır projeler üreten Şua İnşaat, son yıllarda Türkiye ve dünyadaki gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi olan Kadıköy Fikirtepe'de bulunan Elite Concept için yeni bir kampanya başlattı. 36 ay sıfır faiz fırsatı sunulan kampanyada ödeme kolaylığı sağlaması için kişiye özel ödeme planı uygulanıyor.

Fikirtepe’nin tapusu hazır hemen teslim markalı projesi Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.Proje; eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konseptinin yanı sıra kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

Elite Concept, kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor. Projenin bulunduğu alanın kentsel dönüşüm başladıktan sonra 4 yılda konut fiyatlarının yüzde 188 arttığı Fikirtepe’nin, projeler tamamlandığında fiyatların daha da artması sonucu İstanbul’un en çok prim yapacak bölgelerinden biri olması bekleniyor. Proje, şehirin en merkez noktaları yakın bir konumda bulunuyor.  E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alıyor. Bununla beraber Elite Concept Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafede yer alıyor. Proje, birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine de sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.

Projede dünyanın en yüksek kulesinde kullanılan özel camlar bulunuyor

İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla dikkat çeken Elite Concept, yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile bu manzarayı kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılıyor. Projede dünyanın en yüksek kulelerinden Cidde’deki JeddahTower gibi prestijli projelerde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları kullanıldı. Bu camların en önemli özellikleri arasında güneşe karşı yüksek performanslı koruma imkanı tanıması yer alıyor. Daire içlerinin dışarıdan görünmesini önleyen camlar sayesinde perde kullanmaya gerek kalmıyor. 

Daireleri çepeçevre saran balkonlar

Elite Concept'in en önemli özelliklerinden biri de daireleri çepeçevere saran balkonlar. Balkonlar  sayesinde sakinler manzarayı kusursuz bir şekilde izleyebiliyor. 

Fikirtepe’nin tek açık teras bahçeli projesi 

Elite Concept’in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitnesscenter, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. Elite Concept, bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olma özelliğini taşıyor. Elite Concept’in blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki tüm temel ihtiyaçların karşılanması için tasarlanacak. 

Doğaya dost akıllı ev konsepti

Elite Concept, akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıracak. Tam anlamıyla doğa dostu olarak tasarlanan projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştirilecek. Bununla beraber güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

Özel tasarım mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri

Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış olan projede standartlar deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanıldı.Elite Concept’in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde üretildi. 

Bu proje ile ilgileniyorsanız lütfen formu doldurun veya bizi arayın!

img

Bize ulaşın!

(0212) 281 91 26

(0530) 171 39 95

(0533) 123 18 86

projepedia.com

Evinizi biz bulalım!

  • img

    Projepedia.com teknolojisi ile binlerce seçenek arasından kendinize en uygun evi kolayca bulun ve bizimle iletişime geçin

  • img

    Danışmanlarımız ile birlikte çalışarak alternatifleri değerlendirin ve en uygun koşullarda ev sahibi olun.

  • img

    Projepedia.com'dan bu hizmeti hiç bir ücret ödemeden alın.

Projeden evinizi biz satalım

Evinizi satarken emlakçıya ödeyeceğiniz %3 komisyon yerine Projepedia.com'a sadece %1 ödersiniz.

Projepedia.com ile kazancınız

25.000TL
50.000 TL 2.500.000 TL

1.250.000 TL

(Evinizin degeri)

Hemen sizi arayalım!
wl
ld

ct