Emlak Haberleri

İstanbul Anadolu yakasının en ucuz ilçeleri!

7 Ağustos 2017 İstanbul Anadolu yakasının en ucuz ilçeleri!

Hurriyetemlak.com İstanbul Anadolu yakasından ev almak isteyenler için en ucuz bölgeleri belirledi. 

Sancaktepe

Sancaktepe ortalama metrekare fiyatı 2 bin 478 TL ile Anadolu yakasının en ucuz ilçelerinden biri. Satılık konutta yıllık yüzde 4 artış yaşayan Sancaktepe'nin kiralık konuttaki ortalama metrekare fiyatı ise 14 TL. 

Pendik

Pendik'te satılık konutta ortalama metrekare fiyatı 2 bin 951 TL. Yıllık yüzde 9 artış yaşayan Pendik'te kiralık konutlardaki ortalama metrekare fiyatı ise 13 TL. 

Çekmeköy

Yıllık yüzde 3 artış gösteren Çekmeköy'de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 3 bin TL. Kiralık konutta ortalama metrekare fiyatı 12 TL olan Çekmeköy'de amortisman süresi ise 21 yıl.

Sultanbeyli

Satılık konutta ortalama metrekare fiyatı 3 bin TL olan Sultanbeyli, İstanbul ortalamasının altında bir tablo sergiliyor. 

Tuzla

Tuzla'da satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 3 bin 355 TL. Yılda yüzde 13 artış gösteren Tuzla'da kiralık konutlar yıl içinde yüzde 6 artış göstererek ortalama metrekare fiyatını 13 TL'ye taşıdı. 

Şile

Şile'de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 3 bin 500 TL. 

Kartal

Kartal'da satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 3 bin 609 TL. Yıllık yüzde 14 artış yaşanan Kartal'da kiralık konutların ortalama metrekare fiyatı ise 15 TL.

Ümraniye

Ümraniye'de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 3 bin 686 TL. Yıllık yüzde 2 artış yaşanan Ümraniye'de kiralık konutların ortalama metrekare fiyatı ise 14 TL.

Maltepe

Maltepe'de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 4 bin 277 TL. Yılda yüzde 4 artış gösteren Maltepe'de kiralık konutların ortalama metrekare fiyatı ise 17 TL. 

Üsküdar

Üsküdar'da satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 5 bin 167 TL. Yılda yüzde 12 artış yaşanan Üsküdar'da kiralık konutların ortalama metrekare fiyatı ise 18 TL. 

(Hurriyetemlak.com)

projepedia.com

Evinizi biz bulalım!

  • img

    Projepedia.com teknolojisi ile binlerce seçenek arasından kendinize en uygun evi kolayca bulun ve bizimle iletişime geçin

  • img

    Danışmanlarımız ile birlikte çalışarak alternatifleri değerlendirin ve en uygun koşullarda ev sahibi olun.

  • img

    Projepedia.com'dan bu hizmeti hiç bir ücret ödemeden alın.

Projeden evinizi biz satalım

Evinizi satarken emlakçıya ödeyeceğiniz %3 komisyon yerine Projepedia.com'a sadece %1 ödersiniz.

Projepedia.com ile kazancınız

25.000TL
50.000 TL 2.500.000 TL

1.250.000 TL

(Evinizin degeri)

Hemen sizi arayalım!
wl
ld

ct