Emlak Haberleri

İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek projesi "Sinpaş Finans Şehir"

25 Mart 2019 İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek projesi "Sinpaş Finans Şehir"

Forbes’te yer alan habere göre; İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi, uluslararası iş ağını genişleterek Türkiye’nin daha yüksek ekonomik büyüme oranlarını yakalamasında kilit rol oynuyor. Doğrudan yabancı yatırım açısından son yıllarda 12-15 milyar dolar arasında bir performans gösteren Türkiye’nin, proje ile bu alanda atılıma geçmesi ve ekonomik büyümeyi yüzde 3-4 oranlarından daha yukarı seviyelere yükseltmesi öngörülüyor.

Yaşam Kalitesi En Yüksek İstanbul Projesi: Finans Şehir

İstanbul’un dünyanın en büyük finans merkezleri ile rekabet edebilir düzeye gelmesi amacına hizmet eden projelerin başında Sinpaş’ın Finans Şehir projesi geliyor. 

FINANS DÜNYASINA ÖZEL YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Sinpaş Finans Şehir projesinde yaşamanın örneği 3+1 ve 2+1 ofis konseptlerinde tasarlandı. Şehrin merkezinde çocuklu yaşamın rahatlığı ve konforunu 3+1 dairelerinde özenli seçimleriyle sunan Sinpaş, fonksiyonel modern tasarımın hakim olduğu örnek dairelerinde çok sayıda ziyaretçi ağırlıyor. Standartların dışına çıkarak Home Office fonksiyonunda tasarlanan 2+1 dairelerde ise endüstriyel dekorasyon ve modern çizgiler bir arada.

50 markalı konut projesi içinde yatırımcısına en yüksek getiriyi sağlama potansiyeli bulunan ve yaşam kalitesi en yüksek proje olarak seçilmişti.

45 yıldır sektöre kazandırdığı yeniliklerle farklılaşan Sinpaş, Londra, New York, Dubai gibi dünyanın önde gelen finans merkezlerinde örneği olan “finans dünyası içindeki zengin yaşam” konseptini gerçekleştiriyor. Bir yanı cadde bir yanı bahçe olarak tasarlanan Sinpaş Finans Şehir, İstanbul’da Avrupa’yı yaşatacak ilk şehir projesi olarak öne çıkıyor.

2 bin 550 konuttan oluşan projede ayrıca home ofis, ticari alanlar, sınırlı sayıda villa ve dev bir şehir parkından oluşan konseptiyle yerli ve yabancı iş dünyasına “şehirli, modern, güncel ve seçkin” bir yaşam sunulması hedefleniyor.

Büyürken Sürdürülebilir Olmak

Projenin bir farkı da bulunduğu bölgedeki yapılaşmanın aksine az katlı yatay mimarisiyle daha çok yeşil alan sunması ve sürdürülebilirliğe katkısı. Proje, tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle de ayrışıyor. Evlerin tümünde sokağa çıkmadan sokağın hissedilmesine ve yaşanmasına imkan verecek geniş balkonları bulunan projede, örneği bulunmayan bir yenilik olarak özel konseptlerle geliştirilmiş her apartmanın arka cephelerinin baktığı büyük ve özel konseptli iç bahçeler bulunuyor. Projenin bahçelerinde hem çocuklar için farklı konseptte oyun alanları hem de yetişkinler için hobi bahçeleri, açık hava kütüphanesi, yürüyüş yolları, alışveriş caddesi gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün yan bağlantı yoluna ve metro durağına komşu olan proje, gayrimenkulde bir ilk olan “örnek semt” konseptini de sunuyor. 36 bin 500 metrekarelik şehir parkı, piknik alanları, göletleri ve oturma terasları dikkat çeken özellikleri. Uzun yürüyüş yolu, koşu ve bisiklet parkurları, sağlık kompleksleri, eğitim ve spor kompleksleri, şehir meydanı, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranları, ünlü markaların yer alacağı mağazaları ve Çarşı bölümüyle bölgeye değer katıyor. Projede ayrıca açık hava kütüphanesi ve mutfağı, yanı sıra meyve ve sebze yetiştirmeye imkan tanıyan gastronomi bahçeleri, koruluk içindeki Lezzet Meydanı, zeytin, ıhlamur ve meyve bahçeleri ile lounge alanı da dikkat çekiyor. Konut ile şehir hayatını kaynaştırmayı amaçlayan Sinpaş Finans Şehir’e özel kaldırım tasarımları, kent mobilyaları, çocuk oyun alanları ve su öğeleri ile ‘şehirli’ konsepti hakim. Proje ile bir yaşam tarzı olarak bisiklet kullanımı da güncel hayata dahil ediliyor.

projepedia.com

Evinizi biz bulalım!

  • img

    Projepedia.com teknolojisi ile binlerce seçenek arasından kendinize en uygun evi kolayca bulun ve bizimle iletişime geçin

  • img

    Danışmanlarımız ile birlikte çalışarak alternatifleri değerlendirin ve en uygun koşullarda ev sahibi olun.

  • img

    Projepedia.com'dan bu hizmeti hiç bir ücret ödemeden alın.

Projeden evinizi biz satalım

Evinizi satarken emlakçıya ödeyeceğiniz %3 komisyon yerine Projepedia.com'a sadece %1 ödersiniz.

Projepedia.com ile kazancınız

25.000TL
50.000 TL 2.500.000 TL

1.250.000 TL

(Evinizin degeri)

Hemen sizi arayalım!
wl
ld

ct