ABinvest WS


Projeler

İletişim Bilgileri

En yukarı
ABinvest WS - logo
  • Adres
  • Adresi göster
    Bulgurlu Mahallesi Sarigazi Caddesi AB Plaza No: 43 Çamlıca 34696
    Üsküdar
    İstanbul

ABinvest Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yatırım A.Ş 2005 yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Türk gayrimenkul geliştirme piyasasında kısa zaman içerisinde kendine yer edinmiş olan abinvest, 2005 yılı içerisinde İskandinav gayrimenkul pazarının önde gelen yatırım şirketlerinden olan Laref ile kurduğu ortak girişim ile $50.000.000 yatırım değeri olan Çekmeköy-White Side Apartments projesine başlamıştır.

Abinvest gayrimenkul hizmetlerinin Türkiye'deki kalitesini yükseltmek ve uzman kadrosu ile hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerine kar maksimizasyonu yüksek olan projeler ve dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır.

Abinvest'in temel amacı, piyasa beklentilerini doğru analiz edip, dünya standartlarında özgün projeleri hayata geçirmek, geliştirilen projelerin sadece keyifli bir yaşam alanı değil, kârlı bir yatırım aracı da olmasını sağlamaktır. Uluslararası gayrimenkul piyasaları ile yakın temasını her zaman koruyan abinvest, müşteri gereksinimlerindeki trendleri yakından izlemektedir.


Şirkete Ulaşın
ld

ct