İsaş İnşaat


Projeler

İletişim Bilgileri

En yukarı
İsaş İnşaat - logo
  • Adres
  • Adresi göster
    Camikebir Mahallesi Tabakhane Caddesi No:17 Kasımpaşa
    Beyoğlu
    İstanbul

2003 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan Beyoğlu Evleri, kuruluşundan itibaren süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Beyoğlu Evleri, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Firmamız kurulduğundan itibaren bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Beyoğlu Evleri’nin bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Beyoğlu Evleri ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.


Şirkete Ulaşın
ld

ct