Ortadoğu Grup


Projeler

İletişim Bilgileri

En yukarı
Ortadoğu Grup - logo
  • Adres
  • Adresi göster
    Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No: 14 Kat: 20
    Şişli
    İstanbul

Ortadoğu İnşaat Grubu; 1981’den bugüne, modern ve çağı yakalayan Türkiye’nin aynası konumundaki İstanbul’a yakışacak standartlarda birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Ortadoğu İnşaat Grubu çok yakın bir zamanda tamamlanan projelerinin yanı sıra planlama ve yapım aşamasındaki dev projeleriyle bu alandaki başarı halkalarına yenilerini eklemeyi kendine misyon edinmiştir.

Gerçekleştirdiği her projeye mükemmeliyetçi bir bakış açısı ile yaklaşan Ortadoğu İnşaat Grubu güçlü teknolojik donanımı ve bilgi birikimiyle tüm beklentilere en doğru çözümlerle yanıt vermektedir. Ortadoğu İnşaat Grubu; gelişimde, başarıda ve rekabette her zaman en üst sıralarda yer alma ilkesi doğrultusunda her projesiyle hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Konut, ticari ve kültürel yapı projelerinde uzmanlaşan Ortadoğu İnşaat Grubu’nun tamamladığı projelerinden bazıları şunlardır; Memorial Hastanesi Kompleksi, Ortadoğu Plaza, Middleİst Sitesi, Gönül Evleri Sitesi, Famas Plaza, Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gür Plaza, İstoç Alışveriş Merkezi, Ortadoğu İş Merkezi, Güneysu Kültür Merkezi, Silkroad Residential Unit.


Şirkete Ulaşın
ld

ct