Sinanlı Yapı - Yiğit İDK Group


Projeler

İletişim Bilgileri

En yukarı
Sinanlı Yapı - Yiğit İDK Group  - logo
  • Adres
  • Adresi göster
    Eğitim Mahallesi Hızırbey Caddesi Yıldırım Sokak No: 3
    Kadıköy
    İstanbul

Yigit İDK Group;

Grubun temelleri CumaYiğit ve Hasan İdikurt tarafından 1978 yılında atılmıştır. Firma ortakları güçlerini birleştirerek Bölge'nin en önemli gruplarından birini kurmuşlardır. Grup İnşaat sektörü başta olmak üzere ağırlıklı olarak Tarım, Gıda ve Sağlık sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grup İnşaat sektöründe faaliyetlerini, Yiğit İnşaat firması bünyesinde sürdürmekte olup, Türkiye çapında önemli modern yaşam alanları, fabrikalar ve hastane tesisleri inşa etmiş olup kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. 2014 yılında İstanbul'da yatırım yapmak üzere İstanbul'un gözde merkezlerinden Basın Ekspres yolu üzerinde pretsijli bir residence projesine başlanmıştır.
Grup 1994 yılında Malaya Et Balık kurumunu özelleştirmeden satın alarak modern bir tesisle et üretimi faaliyetine devam etmektedir.

Sinanlı Grup;

Ferman Sinanlı tarafından 1952 yılında kurulan Sinanlı Group’un gelişim hikayesi; girişimci ruhun ve cesaretli adımların, nasıl büyük başarılara dönüştüğünün öyküsüdür.

Türkiye’nin modernleşme ve büyüme serüvenine, Muğla Milas karayolunun yapımıyla atılan adım; Ankara Kızılay’da gerçekleştirilen yol ve kazı çalışmalarıyla yeni bir ivme kazandı. 


Şirkete Ulaşın
ld

ct