Tahincioğlu Gayrimenkul


Projeler

İletişim Bilgileri

En yukarı
Tahincioğlu Gayrimenkul - logo
  • Adres
  • Adresi göster
    Nidakule Değirmen Sokak No18 Kat: 22 34742
    Kadıköy
    İstanbul

Tahincioğlu Holding, geçmişi 1926 yılına kadar uzanan köklü bir aile şirketidir. Mardin’de tahin üretimiyle başlayan ilk faaliyetler zamanla gelişerek İstanbul’da devam etmiş ve uzun yıllar grubun esas iş kolu olan Kent Gıda’nın temellerini oluşturmuştur.

Tahincioğlu Gayrimenkul, Tahincioğlu Holding’in, 1965 yılından beri, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren firmasıdır. Firma, Türk gayrimenkul sektörünün başta gelen faal isimlerinden biri olup nitelikli perakende, ofis ve konut projelerinin yanında birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarına odaklanmıştır. Geliştirmekte olduğu projelerine ek olarak, şirketin aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü bulunmaktadır.

Firmanın bugüne kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı, 1.5 milyon metrekarenin üzerindedir. Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstlenmektedir.

Projeleri arasında, Palladium AVM ve Rezidans, Nidakule Kozyatağı Ofis ve İzmir Swissotel Grand Efes ve Kongre Merkezi sayılabilir. Firma, geliştirme sürecinde olan Leed Gold Sertifikasına aday, İstanbul’da Nidakule Göztepe ve Palladium Tower ofis projeleriyle Hatay’da Palladium Antakya alışveriş merkezi projelerinin inşaatını sürdürmektedir.


Şirkete Ulaşın
ld

ct