Toya Yapı


Projeler

İletişim Bilgileri

En yukarı
Toya Yapı - logo
  • Adres
  • Adresi göster
    Merkezefendi Mahallesi Mevlana Caddesi No: 140/A Toya Plaza Cevizlibağ
    Zeytinburnu
    İstanbul

1970’de Topaloğlu ailesi tarafından kurulan Toya Grubu, madencilik, turizm, inşaat alanında faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul sektöründe 42 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Toya, 2008 yılı sonunda tekrar yapılanarak, konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Toya Gayrimenkul çatısı altında yürütmeye başlamıştır.

Sağlam finansal yapısı, güçlü ekibi ve iyi yönetimiyle, öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan Toya Gayrimenkul, zamanla portföyüne farklı ortaklık modelleriyle yeni arsalar ekleyerek, üzerinde geliştirdiği projelerle geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, inşa etmiş olduğu nitelikli konutlarla kazançlı bir yatırım ve iyi bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren Toya Gayrimenkul, güvenli, konforlu, estetik, çevreci, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleriyle gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmaktadır. Toya Gayrimenkul, tecrübeli ve nitelikli kadrosuyla arazi alımı, inşaat koordinasyonu, konsept dizaynı, satış ve mülk yönetimi alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma misyonunu benimsemiştir.ld

ct